Personen

Op onze weg naar succes voor iedereen, is het goed dat we de juiste mensen NIET vergeten en op de juiste wijze behandelen. Vandaar deze pagina tot de tijd dat we een ander systeem hebben waar we deze date op de juiste manier kunnen verzamelen en de bijkomende acties kunnen ondernemen.  

Welke acties ondernomen, wat zijn vervolgacties en door wie? 


Namenlijst voorlopig

Aaron Knook 31645873931 Aron.Knook@icloud.com
Adri Koorevaar 31622446672 a3duizend@hotmail.com
Alice de Rave 31650457038 Alicederave@kpnmail.nl
Arno van Veen 31610723883 arno@aangenamerleven.nl
Belinda Vink 31646240290 arjanbakhuis69@gmail.com 
Berdy de Bie 31652645246 berdy@biemore.nl
Bertus Smit 31634109233 bertussmit25@gmail.com
Cecile Koogje-Knook 31645185940 advies@reattachatwork.nl
Dave van Rijckevorsel 31683771411 gmd.projectnl@gmail.com
Eric van den Heuvel 31653291305 ericenine@gmail.com
Eveline van den Heuvel 31629019977 evelinevdheuvel@live.nl
Fabienne Koogje 31107519914 m.koogje@kpnmail.nl
Frank vanStraalen 31611705122 frank@aangenamerleven.nl
Fré Douma 31625410175 f.douma@knid.nl
Gavin Ketting 31659599522 ggketting@live.nl
Gré & AbRuumpol 31611047608 greruumpol@live.nl
Han Gruijters 31618137416 hangruijters999@gmail.com 
Henk van der Hout 31643468952 henkvdh@zeelandnet.nl
Henk Koster 31639642179 info@karaqtergames.nl
Ilona Benders 31657023681info@immedicaltravel.com
Lisethe Durand 31636121255
Marc van Lokven 31651502726 marc@marvaloushealth.com
Marie-Josévan der Hout 31643468952 mariejosevdhout@gmail.com
Marieke van den Heuvel 31627235500 marieke-vdheuvel@hotmail.com
Max Koogje 31645163750 max@aangenamerleven.nl
Nicole van Wijngaarden 49645163750 m.koogje@kpnmail.nl
Nova van Krieken 31686650643 novavankrieken@gmail.com
Olaf Olsen 31651994072 olafolsen61@gmail.com
Paul Wiegman 31612891103 Paulwiegman@outlook.com 
Paul de Bie 31642084211 paul@bieson.nl
Rob de Winter 31622011950 robdewinterbv@gmail.com
Thijs van der Horst 31623925802 Thijs@aangenamerleven.nl
Wander Prins 31653896167 bespaaradviesprins@gmail.com
Wim Leegwater 31657113915 w.leegwater@financielevalkuilen.nl
Wim en Stefanie Jansen 31636321822 stefanie@jansenvroomshoop.nl
Yvonne Immerzeel 31652328269 fembraswereld@gmail.com

Talenten/wensen - contactpersoon - wat wanneer hoe en vervolg